η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 27/10/19(15,00)   Χάλκη  •  Πάνθηρες Ρόδου 0-1
Κυρ 27/10/19(15.00)  Ελάφια   •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 0-3(α.α)
Κυρ 27/10/19(18.00)  Ευαγόρας  •  Νίκη Ρόδου 2-0
Κυρ 27/10/19(15.30)  Ιππότες  •  Α.Ο. Φαληρακίου 6-0
Κυρ 27/10/19(12,45)  Ο.Φ. Ιστρίου  •  Ασκληπειό 3-2

Ρεπό: Θύελλα Πυλώνας

 

2η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 3/11/19 (15.00) Ασκληπειό  • Φαληράκι  1-0
Κυρ 3/11/19 (12.00) Νίκη Ρόδου  •  Ο.Φ. Ιστρίου 2-4
Κυρ 3/11/19 (18.00)  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Ιππότες 0-2
Κυρ 3/11/19 (15.00)  Θύελλα Πυλώνας  •  Χάλκη 1-2
     

Ρεπό: Ευαγόρας

 

3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 10/11/19 (18.00)  Α.Ο. Φαληρακίου  •  Νίκη 1-1
Κυρ 10/11/19 (15.00)  Ασκληπειό  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 1-0
Κυρ 10/11/19 (18.00) Ιππότες  •  Πάνθηρες Ρόδου 3-0
Σαββ.9/11/19 (15.30) Ευαγόρας  •  Θύελλα Πυλώνας 5-1
    -

Ρεπό: Ο.Φ. Ιστρίου

 

4η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 17/11/19 (12.00) Νίκη  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 2-5
Κυρ 17/11/19 (13.30) Πάνθηρες •  Ασκληπειό 1-1
Κυρ 17/11/19 (15.00) Θύελλα  •  Ο.Φ. Ι 2-3
Σαββ.16/11/19 (16.00) Ευαγόρας  •  Χάλκη 4-2
     

Ρεπό: Α.Ο. Φαληρακίου

 

5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 24 Νοεμ, 2019(14.45)  Νίκη  •  Πάνθηρες 0-1
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 (12.00) Φαληράκι  •  Θύελλα  1-2
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 (15.00) Χάλκη  •  Ιππότες 0-2
Κυρ 24 Νοεμ, 2019 (14.45) Ο.Φ. Ι •  Ευαγόρας 2-1
    -

Ρεπό: Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

 

6η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 1 Δεκ, 2019  (14,45) Θύελλα   •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 2-2
Κυρ 1 Δεκ, 2019  (14.45) Ο.Φ. Ιστρίου  •  Χάλκη 2-1
Κυρ 1 Δεκ, 2019  (12.00) Ευαγόρας  •  Φαληράκι 2-0
Κυρ 1 Δεκ, 2019  (17.15) Ιππότες  •  Ασκληπειό 0-0
    -

Ρεπό: Πάνθηρες 

 

7η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Δεκ, 2019 (17.30) Πάνθηρες  •  Θύελλα  6-2
Κυρ 8 Δεκ, 2019  (14.45) Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Ευαγόρας 0-2
Κυρ 8 Δεκ, 2019 (14.45) Νίκη Ρόδου  •  Ιππότες 2-3
Κυρ 8 Δεκ, 2019 (17.00) Α.Ο. Φαληρακίου  •  Ο.Φ. Ι 2-3
Σαββ.7 Δεκ, 2019 (14.45) Χάλκης  •  Π.Α.Σ. Ασκληπειού 1-1

 

 

8η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
     
Κυρ 15 Δεκ, 2019 (17.30) Ευαγόρας  •  Πάνθηρες  3-1
Κυρ 15 Δεκ, 2019 (12.00) Ο.Φ. Ι  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 4-0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 (14.45) Ασκληπειό  •  Νίκη  1-0
Κυρ 15 Δεκ, 2019 (17.30) Φαληράκι  •  Χάλκη 0-2

Ρεπό: Ιππότες

 

9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
     
Σαββ 11 Ιαν, 2020 (12.00) Θύελλα Πυλώνας  •  Ιππότες 4-5
Κυρ 12 Ιαν, 2020 (12.00) Πάνθηρες   •  Ο.Φ. Ιστρίου 2-5
Κυρ 12 Ιαν, 2020  (17.30) Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Φαληράκι 3-1
Κυρ 12 Ιαν, 2020 (14.45) Α.Σ. Χάλκης  •  Νίκη Ρόδου 2-0

Ρεπό: Π.Α.Σ. Ασκληπειού

 

10η Αγωνιστική 
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Ιαν, 2020 (15.15) Ιππότες  •  Ευαγόρας 2-3
Κυρ 19 Ιαν, 2020 (17.45) Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Χάλκη 0-2
Κυρ 19 Ιαν, 2020 (14.45) Ασκληπειό  •  Θύελλα 2-1
Κυρ 19 Ιαν, 2020 (14.45) Φαληράκι  •  Πάνθηρες  1-3
     

Ρεπό: Νίκη Ρόδου

 

11η Αγωνιστική 
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 26-1-20 (16.45) Πάνθηρες  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς 1-1
 Κυρ 26-1-20 (14.45) Θύελλα Πυλώνας  •  Νίκη 1-2
Κυρ 26-1-20 (11.00) Ιππότες  •  Ο.Φ. Ιστρίου 1-4
 Σαββ 25-1-20 (18.00) Ευαγόρας  • Ασκληπειό 3-2
     

Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης

 

12η Αγωνιστική 
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 2-3-20(16.45) Πάνθηρες  •  Α.Σ. Χάλκης 0-3
 Κυρ 2-3-20(14.00) Π.Α.Σ. Ασκληπειού  •  Ο.Φ. Ι 0-2
 Κυρ 2-3-20(15.00) Νίκη Ρόδου  •  Ευαγόρας 1-2
 Κυρ 2-3-20(15.00) Α.Ο.Φαληρακίου  •  Ιππότες 3-3
     

Ρεπό: Θύελλα Πυλώνας

 

13η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
 Σαββ 8-2-20 (15.00)Φαληράκι  • Ασκληπειό 3-3
 Κυρ 9-2-20 (17.00)Ο.Φ. Ιστρίου  •  Νίκη Ρόδου 1-0
 Κυρ 9-2-20 (11.00)Α.Σ. Χάλκης  •  Θύελλα 5-2 
 Τετ 12-2-20 (17.30) Ιππότες - ΔΑΝΣ Δωριεύς 3-2
     

Ρεπό: Ευαγόρας

 

14η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ (15.00) 16-2-20 Νίκη  •  Α.Ο. Φαληρακίου 5-0
 Κυρ (14.00) 16-2-20 Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  • Ασκληπειό 0-4
 Κυρ (17.00) 16-2-20 Πάνθηρες Ρόδου  •  Ιππότες 3-5
 Κυρ (15.00) 16-2-20 Θύελλα Πυλώνας  •  Ευαγόρας 0-5
     

Ρεπό: Ο.Φ. Ιστρίου

 

15η Αγωνιστική 
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 23-2-20 (15.30) Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Νίκη 1-0
 Κυρ 23-2-20 (15.30) Ασκληπειό  •  Πάνθηρες  1-0
Σαββ 22-2-20 (16.30) Ο.Φ. Ιστρίου  •  Θύελλα 5-1
 Κυρ 23-2-20 (15.30)  Α.Σ. Χάλκης  •  Ευαγόρας 2-3
    -

Ρεπό: Α.Ο. Φαληρακίου

 

16η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 1-3-20 Πάνθηρες Ρόδου  •  Νίκη Ρόδου -
 Κυρ 1-3-20 Θύελλα Πυλώνας  •  Α.Ο. Φαληρακίου -
 Κυρ 1-3-20  Ιππότες  •  Α.Σ. Χάλκης  
 Κυρ 1-3-20 Ευαγόρας  •  Ο.Φ. Ιστρίου -
    -

Ρεπό: Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς

 

17η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 8-3-20 Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Θύελλα  -
 Κυρ 8-3-20 Χάλκης  •  Ο.Φ. Ιστρίου  
 Κυρ 8-3-20 Φαληράκι  •  Ευαγόρας -
 Κυρ 8-3-20 Ασκληπειό  •  Ιππότες -
    -

Ρεπό: Πάνθηρες Ρόδου

 

18η Αγωνιστική 
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 15-3-20 Θύελλα  •  Πάνθηρες -
 Κυρ 15-3-20 Ευαγόρας  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς -
 Κυρ 15-3-20 Ιππότες  •  Νίκη Ρόδου -
 Κυρ 15-3-20 Ο.Φ. Ι  •  Α.Ο. Φαληρακίου -
 Κυρ 15-3-20 Π.Α.Σ. Ασκληπειού  • Χάλκης -

 

 

19η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
     
 Κυρ 22-3-20 Πάνθηρες   •  Ευαγόρας -
 Κυρ 22-3-20 Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Ο.Φ. Ι -
 Κυρ 22-3-20 Νίκη  • Ασκληπειό -
 Κυρ 22-3-20 Χάλκης  • Φαληράκι -

Ρεπό: Ιππότες

20η Αγωνιστική
  Αγώνας Σκορ
     
 Κυρ 29-3-20 Ιππότες  •  Θύελλα Πυλώνας -
 Κυρ 29-3-20 Ο.Φ. Ιστρίου  •  Πάνθηρες -
 Κυρ 29-3-20 Φαληράκι  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς -
 Κυρ 29-3-20 Νίκη Ρόδου  •  Α.Σ. Χάλκης -

Ρεπό: Π.Α.Σ. Ασκληπειού

 

21η Αγωνιστική 
  Αγώνας Σκορ
 Κυρ 5-4-20 Ευαγόρας  •  Ιππότες -
 Κυρ 5-4-20 Χάλκη  •  Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  
 Κυρ 5-4-20 Θύελλα  •  Ασκληπειό -
 Κυρ 5-4-20 Πάνθηρες  • Φαληράκι -
  -

Ρεπό: Νίκη Ρόδου

 

22η Αγωνιστική 
 

 Αγώνες Σκορ
 Κυρ 12-4-20 Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς  •  Πάνθηρες -
 Κυρ 12-4-20 Νίκη  •  Θύελλα Πυλώνας -
 Κυρ 12-4-20 Ο.Φ. Ιστρίου  •  Ιππότες  
 Κυρ 12-4-20 Ασκληπειό •  Ευαγόρας -
    -
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης

¨Ρήση¨

Είναι πάντα οι βολεμένοι που είναι μετριόφρονες

Επόμενος Αγώνας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Ποδοσφαίρου.

16η Αγωνιστική  

Δωριέας - ρεπό

Γήπεδο. Καρακόνερο

Ημερομηνία 30/2/19

Ωρα 

Βαθμολογία

ΟΦΙστρίου 39
Ευαγόρας 36
Ιππότες 32
Α.Σ. Χάλκης 25
Π.Α.Σ. Ακληπειού25
Πάνθηρες Ρόδου 20
Δ.Α.Ν.Σ Δωριεύς 17
Νίκη Ρόδου 10
Θύελλα Πυλώνας 7
Φαληράκι 6