10-4-11

Ένα λεπτό ,πριν τελειώσει αγώνας ,Δωριέα –Νηρέα, ο Νουρεδίν με ωραία ατομική ενεργεια ,μετα από πασα του Ταφάνι, στο 91΄, απεφύγε τους αμυντικούς της φιλοξενούμενης ομάδας και με κοντινό πλασε ,έδωσε την νίκη , με 2-1.

Στο Καρακονερο, έγινε ένας ωραίος αγώνας μεταξύ δυο ομάδων που δεν είχαν βαθμολογικό ενδιαφέρον. Στο πρώτο ημίχρονο ,προηγήθηκε ο Δωριεας (1-0) , με γκολ –πεναλτι του Παπουτσακη.Την εσχάτη των ποινών ,κέρδισε ο Δωριεας στο 20΄ ,από ανατροπή του Νουρεδιν ,

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Νηρέας ,πίεσε για την ισοφάριση και τα κατάφερε με τον Οικονόμου στο 50΄. Και ενώ το παιχνίδι ,έδειχνε ότι θα λήξη (1-1), στις καθυστερήσεις ο σέντερ φορ του Δωριεα ,σκόραρε δίνοντας στο τέλος του πρωταθλήματος, χαρά και βαθμούς στην ομάδα του.

ΔΩΡΙΕΑΣ. Ραντζα, Αυγέρης, Καλιούτσης(46΄ Ταφάνι), Πρωτόπαπας, Νουρεδίν, Σκέυης,· Παπουτσάκης (46΄Κοτσις),Τριαντάφυλος (75΄Λόσε) , Ντερομενάης, Κιαρρη, Ταουλάντ