2-10-12

Δίκαιη η νίκη  του καλού Δωριέα επί του Πολύστρατου ,με (2-0), στο χθεσινοβραδυνο αγώνα. Οι Δωριείτες ήταν καλύτεροι, στο πρώτο ημίχρονο , (0-0), οπου ,δοκίμασαν αρκετά σουτ, αλλά δεν κατάφεραν να πετύχουν κάποιο γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο,(64΄) ,ο Ντερομενάης πασάρει ??? και ο Ιβαν με ωραίο πλάσε κάνει το (1-0) . Δυο λεπτά αργότερα, ο Ταφάνι ,μετά από μια καλή ατομική ενέργεια ,σουτάρει πετυχαίνοντας  το (2-0). Στη συνέχεια οι Λαερμανοι, πίεσαν για να μειώσουν το σκορ, δημιούργησαν  2-3 ευκαιρίες, χωρίς αποτέλεσμα

Δωριέας. Νομικός. Κόρο. Μανδουράρης. Ιβάν .Τάλιας. Σκευης. Παπουτσάκης. Ταφάνι. Λάντε..Τριαντάφυλλος. Ντερομενάης